Aktüel

YUVADA SÜNNET…

Giresun Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nün düzenlediği sünnet töreni ile 13 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. 

Toplum Destekli Polis ve Kızılay Derneğinin Katkıları ile Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı 0-6 yaş Çocuk Yuvası ve Giresun Çocuk Yuvası ve  Kız yetiştirme yurdunun düzenlemiş olduğu 2. Geleneksel sünnet Şöleni Giresun Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu bahçesinde yapıldı.2013-1037-5

Coşkulu geçen törende, miniklerin sunduğu oyunların ardından, misafirlere ikram yapıldı. Vali Dursun Ali Şahin’in eşi Melahat Şahin’in de katıldığı törende sünnet olan çocuklar tek tek ziyaret edilerek çeşitli hediyeler verildi ve çocuklarla çeşitli oyunlar oynandı. 

Törene; Vali Vekili Fethi Yorulmaz, Vali Yardımcısı Yüksel Çelik, il Jandarma Komutanı Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun, GRÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Ergin, Türk Kızılayı Giresun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mürvet Şensoy, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ziya Güngör Usta,  kurum çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir