Spor

YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR BEKLEMEDE…

Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkanı Kerim Aksu ve kulüp yöneticileri bir toplantı gerçekleştirerek takım ile ilgili fikir alışverişinde bulundular

Giresun Belediye Başkanı aynı zamanda Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkanı Kerim Aksu, federasyondan gelecek haberi beklediklerini ona göre kendilerine bir yol çizeceklerini ifade etti.

Yönetim Kurulu ile bir toplantı gerçekleştiren Aksu “ Geçtiğimiz sezon büyük sükse yaptık.10 günde kurulan takım harika bir sezon geçirdi. Bazı kesimlerin "Kesin küme düşer" dedikleri ortamda Beko Basketbol Ligi'ni son müsabakada kaçırdık. Türkiye’nin gıpta ile baktığı bir takım haline geldik. Tüm gözler bizde. Bizim gözümüz ise Federasyonda. Bir an önce karar vermelerini bekliyoruz. “Yeşilgiresun Belediyespor, 1.ligde veya hayır 2.ligden yoluna devam edecek” desinler. Bizlerde ona göre transferlerimize şekil verelim.” dedi.

Aksu, Giresun’u basketbol şehri yapmakta kararlı olduklarını, bunu da ilk yıllarında tüm Türkiye’ye gösterdiklerini seyirciler gibi kendisinin de yeni sezonu merak içinde beklediğini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir