GiresunManşet Üstü

YAŞANACAK BİR GİRESUN İÇİN OYLAR CHP’YE

 

 

 

 

 “MUHAFAZAKARIZ DEDİLER, SEKA’YI, FKB’Yİ, DİĞER FABRİKALARIMIZI VE GİRESUN’U MUHAFAZA EDEMEDİLER. 100 BİN KİŞİ GÖÇ ETTİ, 97 BİN YOKSUL, 32 BİN KAYITLI İŞSİZİMİZ VAR. GİRESUNLU KENDİSİNE KÖTÜLÜK YAPANA OY VERMEYECEK”.

DSC_3991

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Dereli’de düzenlediği mitingde konuşan Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu, “Ben buraya sizlerden oy istemeye gelmedim. İstersem ayıp ederim.Burası ilçem. Sizin içinizden çıkmış Bektaşoğlu’na oy desteğinizin olduğunu biliyorum. Sizlerden tek isteğim elaleme karşı yüzümü kara çıkarmayın, hemşerileri sahip çıkmadı dedirtmeyin  ” dedi.
Bülent Bektaşoğlu, 3.sıra adayı İbrahim Akgün ile birlikte araç konvoyuyla Dereli’ye  girdi. Hükümet meydanında düzenlenen ve yoğun bir katılımla gerçekleşen miting öncesinde, eski milletvekilleri, destek için orada bulunan bazı ilçelerden gelen ilçe başkanları, daha önce görev yapmış belediye başkanları, ilçe ve il başkanları, bazı milletvekili aday adayları ve partinin önemli isimleri platforma çağırılarak birlikte halkı selamladılar.

İlk konuşmayı yapan aday İbrahim Akgün, “7 Haziran’da bu soygun, yalan ve talan düzeni değişecek. Sizlerin oylarıyla yaşanacak bir Türkiye’yi kuracağız. Saltanatları sona erecek” dedi. Akgün,”Dereli’nin evladına sahip çıkacağını biliyorum. Bülent abimizin hepinizin gönlünde yeri var. Bu sevgi oya dönüşecektir. O’nu memleketine, Giresun’a ülkemize hizmet için Ankara’ya güçlü bir oy desteğiyle gönderin” diye konuştu.

DSC_4022

 

 

 

 

BEKTAŞOĞLU: “CHP AKP ARASINDA PUAN FARKI KALMADI, İKTİDARIZ”

Akgün’ün ardından “Dereli’nin evladı Bektaşoğlu”, “Dereli seninle gurur duyuyor” gibi sloganlar ve alkışlarla platforma gelen Bektaşoğlu, “bugün burada miting değil, iktidarımızın düğününü yapıyoruz. Son anketlerde gösteriyor ki; CHP ile AKP arasında puan farkı kapandı. İktidarımız şimdiden hayırlı olsun Pazartesi günü ülkemizin şafağından yepyeni bir güneş doğacak” dedi.

CHP’nin 7.400 üyesinin oy kullandığı önseçimle aday olduğunu söyleyen Bülent Bektaşoğlu,şunları söyledi: ”Beni partim seçti, şimdi sıra sizde, Giresun halkında.  İl genelinde partim oy patlaması yapacak. Ancak ben özellikle Dereli’den çok güçlü bir oy desteği almalıyım. Herkesin oyuna talibim. Çünkü burası benim doğduğum, çocukluğumun, öğrenim hayatımın geçtiği yer. Evim, akrabalarım, bahçem burada. 

Dereli’li tutup da a oyunu hiç tanımadığı, yüzünü görmediği, dertlerini bilmediği kişilere oy vermez.

Derelili kendisine kötülük yapanlara oy vermez.

Derelili merttir, yiğittir, kendisini satana oy vermez.

Derelili kendisine hizmet edecek,kendisini unutmayacak  adama oy verir.O adam karşınızda duran Bektaşoğlu’dur.

Sizlere tepeden bakan adamlara oy verecek misiniz?”DSC_4004

“GELDİ “YAYLADA EV YIKMAYACAĞIZ, CANİKLİ YIKACAĞIZ DİYOR. BEN OLDUĞUM SÜRECE EVLERİMİZDEN ÇİVİ DAHİ SÖKEMEZLER”

Aynı gün Dereli’de AKP’nin mitinginde konuşan Milletvekili Mehmet Geldi’nin “Yayla evleri yıkılmayacak” sözlerini değerlendiren Bektaşoğlu, Bakan Canikli’nin demeçlerinin yeraldığı gazete kupürlerini gösterdi. CHP adayı,“Geldi öyle diyor ama Bakanları 150 ev yıktık, yıkmaya devam edeceğiz” diyor. Yıkamayacaklar. Ben milletvekili olduğum sürece evlerimizin tek bir çivisini dahi sökemeyecekler. Yaylalarımızda, orman köylülerinin vatandaşla olan hiçbir sorunu kalmayacak. Hepis vatandaşın lehinde çözülecek. 2-B arazileri de üzerinde duranlara bedava verilecek” diye konuştu.

DSC_4030

Miting sonunda Bülent Bektaşoğlu, İbrahim Akgün’le birlikte halkı selamladı.

 

 

 

 

 

 

 

DSC_3978 DSC_3985DSC_3962

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir