Siyaset

YAĞLIDERE BELEDİYE BAŞKANINA TEPKİ

İLÇEDE SU SIKINTISI HADSAFHADA…MHP İLÇE BAŞKANI, "BELEDİYE BAŞKANI ZİGANA'DA İFTAR AÇIYOR. İLÇE DIŞINDA LÜKS LOKANTALARDA DAVETLERE KATILIYOR. HALKIN GÜNDEMİNDEN UZAK"…

Milliyetçi Hareket Partisi Yağlıdere ilçe başkanı Remzi Yılmaz, belediye başkanının sorunlara duyarsız kaldığını söyledi.

"İlçemizde sorunlar her geçen gün çığ gibi büyümektedir" diyen Yılmaz yayınladığı basın açıklamasında, "Mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz şu günlerde ilçe merkezinde ve mahallelerinde ciddi anlamda su sıkıntısı çekilmektedir. Var olan su dahi ilçe merkezinde düzenli olarak dağıtılamamaktadır" dedi.

Yılmaz açıklamasına şöyle devam etti; "Yağlıdere Belediye Başkanı Trabzon'un Zigana yaylasında iftar açarken halk sorunlarıyla baş başa bırakılmıştır. Belediye başkanı ise halkın sorunlarına vurdumduymaz bir yaklaşım sergilemektedir. Gününü ilçe dışında geçirmekte, lüks lokantalarda davetlere katılırken halkın gündeminden uzak bir yaşantı sürdürmektedir.

Alt yapı çalışmaları adı altında başlatılan çalışmalar kaplumbağa hızıyla devam etmekte,sokaklar çamurdan tozdan ve sivrisinekten geçilemez hale gelmiştir.

İlçede memur kalmamış olup her biri ilçe dışından gidip gelmekte olup her haliyle ilçemiz sahipsiz bırakılmıştır. İlçe esnafı siftah dahi yapamadan kepenk kapatmaktadır. Son 5 yıl içinde onlarca işyeri kapanmıştır"

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir