GiresunManşet Üstü

VALİ’DEN GİDENLERE VEDA YEMEĞİ

Giresun Valisi Hasan Karahan,HSYK Yaz Kararnamesiyle Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abidin Bozkan’ı ve Gaziantep Hakimliğine atanan Adalet Komisyonu Başkanı Ağır Ceza Reisi Mustafa Şahin ile ilimizde görev süresini doldurduğundan Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı’na atanan İl Jandarma Komutanı Selahattin Acara onuruna veda yemeği düzenledi. 

2014-684-7

Yemek sonrası Vali Karahan, tayini çıkanlara ilimizde yapmış olduğu hizmetlerinden doteşekkür ederek birer plaket verdi ve kol saati hediye etti.

Vali eşi Şule Meral Karahan da, Başsavcının eşi Nevin Bozkan’a, Adalet Komisyonu Başkanının eşi Özlem Şahin’e ve İl Jandarma Komutanının eşi Gülay Acara’ya  ilimizle ilgili çeşitli hediyeler verdi.

 

New Jasmin Hotel’de  verilen veda yemeğine; Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, , İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk de  katıldı.

HSYK'nın yaz kararnamesine göre Başsavcı Abidin Bozkan’ın yerine, Artvin’de Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Ömer Karişit, Giresun Ağır Ceza Reisi Mustafa Şahin yerine Erzurum Hakimi Hülya Eskiçırak atanırken İl Jandarma Komutanı J.Albay Selahattin Acara’nın yerine ise Diyarbakır ilinden J.Albay Ali İhsan Ersoy atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir