Giresun

VALİ ŞAHİN REKTÖR ATTAR’A VEDA ETTİ

REKTÖRLÜK BİNASINDA REKTÖR AYGÜN ATTAR VE PERSONELE VEDA EDEN VALİ ŞAHİN, "GİRESUN ÜNİVERSİTESİ, PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR ÜNİVERSİTE OLACAK" DEDİ.

Valiler Kararnamesi ile merkeze atanan Vali Sayın Dursun Ali Şahin, veda ziyaretine Giresun Üniversitesi’nden başladı. 

DSC_5165

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar tarafından karşılanan Şahin, üniversitenin akademik ve idari personeline hitaben bir veda konuşması yaptı. Personelin bayramını kutlayarak sözlerine başlayan Şahin, Rektör Attar’ı övdü ve “Giresun Üniversitesi kısa sürede parmakla gösterilen bir üniversite olacak” dedi.

DSC_5164Merkez Valisi Şahin,“İnanıyorum ki Giresun Üniversitesi, çok kısa bir süre içinde Karadeniz’de parmakla gösterilecek bir seviyeye gelecektir. Bunda başta Sayın Rektörümüz Aygün hanım’ın ve sizlerin katkısı büyüktür. Bir Üniversite 10 yılda oturur ve Üniversitelerde yüksek seviyeli akademik anlamda kişilerin yetişmesi önemlidir. Havaalanı da bitince özellikle misafir öğretim görevlisi sorunu da çözülmüş olacağından Giresun Üniversitesi daha iyi bir ivme kazanacaktır.Hepinize başarılar dilerken, yolunuz ve ilminiz açık olsun” dedi.

Vali Şahin Attar’la bir süre makamında görüştükten sonra Rektörlük merkez binasından üniversite yönetimi tarafından uğurlandı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir