Giresun

VALİ ŞAHİN GİRESUN’U KÖTÜLEDİ

Vali Dursun Ali Şahin, Edirne İl Özel İdaresi’nden birim amirlerini ne Yalova da ne de Giresun’da bulamadığını ifade ederek, “Benim 2 senede Giresun'da ulaştığım noktayı ben burada hazır buldum. Son derece memnun oldum” dedi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, katıldığı İl Genel Meclis toplantısında, Giresun’da görev yaptığı dönemi kötüledi ve müdürlerden dert yandı.  Şahin yaptığı konuşmada, “Gördüğüm kadarıyla İl Özel İdaresi'ndeki birim amirleri memnuniyet verici. Ben ne Yalova'da ne Giresun'da böyle birim amirleri bulamadım. Çalışmak hep bana düşüyordu. Biz 7-24 çalışan kişiyiz. Bizim mesaimiz yoktur. Bizim gösterişle işimiz yok. Bizim işimiz farklı. Biz hizmetin efendisi olmak için buradayız” dedi.

Vali Şahin, Giresunlu ilgili yakınmalarını şu cümlelerle sürdürdü: “Kısa sürede güzel hizmetleri sunacağız. Özel İdare'de aldığım brifing beni son derece beni memnun etti. Benim 2 senede Giresun'da ulaştığım noktayı ben burada hazır buldum. Son derece memnun oldum. Bu hizmet sayesinde inşallah Edirneliler'in gönüllerini feth edeceğiz. Kent Müzesi bir il için son derece önemli. Benim son derece heves ettiğim ancak Giresun'da başaramadığım bir konudur”

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir