Giresun

VALİ KARAHAN’DAN EĞİTİM YILI MESAJI

Vali Hasan Karahan, bugün başlayan 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı için bir mesaj yayımlayarak, öğrenci, öğretmen ve veliliere,  eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. 
Karahan mesajında şunları söyledi: "Toplumumuzun kalkınması, refah seviyesinin yükselmesi, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmesi, ancak eğitimle mümkündür. Bu nedenle çocuk ve gençlerimizin tarih bilincine sahip, özgür düşünen, kendine güvenen, bilim ve teknoloji üretebilen, iletişim kurabilme yeteneği yüksek, milletimizin değerlerine duyarlı, insana önem veren, demokrasinin ve insan haklarının değerini bilen bireyler olarak yarınlara hazırlanması en büyük hedefimizdir.
Ülkemizin ihtiyacı olan eğitilmiş insan gücü, ilim, irfan yuvası olan okullarımızda yetiştirilmektedir. Amacımız, hep beraber eksikliklerimizi gidererek ilimizde eğitim-öğretimin kalitesini yükseltmektir
Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başarılı geçmesini temenni ediyorum"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir