AktüelGiresun

VALİ KARAHAN VE EŞİ KORUYUCU AİLELERLE…

Vali Hasan Karahan, eşi Şule Meral Karahan ve kızı Sude Naz Karahan, koruyucu ailelerle iftarda bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Uygulama Oteli’nde 16 Haziran Perşembe akşamı verilen iftar yemeğine; koruyucu ailelerle birlikte yanlarına aldıkları çocuklar katıldı.
 
İlimizde 42 koruyucu aile yanında 3’ü engelli olmak üzere 48 çocuk bulunuyor.
 
İftarda koruyucu aileler ve çocuklarla yakından ilgilenen Vali Karahan ve eşi, onlarla bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledi.
 
2016-337-0
İftarda kısa bir konuşma yapan Vali Karahan “Koruyucu ailelerimiz gerçekten çok hayırlı bir iş yapıyorlar. Biz dedik ki; bu ailelerimizle ancak fırsat buluyoruz, Ramazan’da olsun bir araya gelelim, muhabbet edelim. Hem yemek yiyelim iftar edelim, hem de sohbet edelim. Sorunları sıkıntıları varsa onları da dinleyip çözebildiklerimizi çözmek yolunda bir fırsatı değerlendirelim diye bir aradayız. Sağ olun davetimize icabet ettiniz. Allah oruçlarımızı kabul etsin. İftar mutluluğunu hem dünyada hem ahirette yaşamayı nasip etsin. Gayretleriniz ve hizmetleriniz için ayrıca teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Allah’tan evlatlarınızla hep beraber sağlıkla, mutlulukla yaşamayı diliyoruz. Afiyet olsun” dedi.
 
İftara; Vali Karahan, eşi Şule Meral Karahan ve kızı Sude Naz Karahan'ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ve İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir