GiresunManşet Üstü

VALİ KARAHAN GGD’Yİ KABUL ETTİ

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulla Giresun Gazeteciler Derneği Başkanlığı görevine yeniden seçilen Bekir Bayram ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet,  Giresun Valisi  Hasan Karahan’ı makamında ziyaret etti. 

Bayram, ziyaretlerinin amacının yeni seçilen yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunmak olduğunu belirterek, derneğin faaliyetleri konusunda Vali Karahan’a bilgiler verdi.Başkan Bayram ve gazeteciler geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Vali'ye başsağlığı da diledi. 

DSC_7963

Karahan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Giresun’da görev yapan basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette gazeteciler, turizm, üniversite, fındık gibi ilin sorunları ve çözüm önerilerini de Vali Karahan' a anlatarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Gazeteciler Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Bayram Başkanlığındaki heyette; Yönetim Kurulu Üyeleri; Namık Baltaoğlu, Ahmet Bilge, İsmet Küçükbayrak ve Mustafa Demir, Denetim Kurulu Üyesi Sinan Yıldız, Mustafa Cici ve Gazeteciler Konfederasyonu Delegesi Ufuk Kekül de yer aldı.DSC_7964

Ziyaret sonunda gazeteciler Vali Hasan Karahan'la hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir