Aktüel

VALİ : GAZETECİLERİN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUM

Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram ve dernek yönetim kurulu üyeleri  Vali Hasan Karahan’a nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Gazetecilerle ilin sorunları ve çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunan Karahan, “Giresun basını etkili. Onların fikirlerinden,önerilerinden yararlanacağım” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, “basın halk adına denetim yapıyor. Önemli fonksiyonları var. Giresun’da çok deneyimli gazeteciler var. Birlikte çok şey başaracağız.  Onların görevlerini yapmalarına her zaman yardımcı olacağım, görüş ve önerilerinden yararlanacağız” diye konuştu.

Dernek Başkanı Bekir Bayram ise; “Vali Sayın Karahan’a ilimize hizmet etmesi ve başarılı olması için gerekli katkı ve desteği vereceğiz” dedi.

2013-1414-3

Ziyarete Başkan Bayram’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Namık Baltaoğlu, Ahmet Bilge, Yalçın Korkmaz ile gazeteci Ufuk Kekül ve Kanal G Televizyonundan Züfer Çakır da katıldı

Gazeteciler Vali Karahan’la Vali yardımcısı olarak görev yaptıkları dönemdeki anılarını da paylaşarak özel sohbetler yaptılar.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir