EğitimGiresunManşet Üstü

VALİ KARAHAN DA BASKINCI ÇIKTI

Giresun Valisi Hasan Karahan, Cumhuriyet Ortaokulu'nu ziyaret etti.

Giresun Valiliği sitesinde yer alan habere göre:Yeni Eğitim Öğretiminin başlamasıyla birlikte önceliği eğitime veren Sayın Valimiz Hasan Karahan bu sabah ani olarak Cumhuriyet Ortaokuluna giderek denetimde bulundu. 

Okul Müdürü Ahmet Hamdi Kara'dan bilgi alan Vali Karahan, öğretmenler odasında öğretmenlerle de bir araya geldi. Öğretmenlerin sorunlarını dinleyerek, bazı tavsiyelerde bulunan Karahan, öğretmenlerden kendilerini sürekli yenilemelerini istedi. Vali Karahan, öğrencilere anne, baba şefkatiyle yaklaşmalarını ve velilerle sürekli iletişim halinde olunması gerektiğini de belirtti.

Vali Karahan, "Kendi çocuklarınıza nasıl davranıyorsanız öğrencilerinize de öyle davranın. Unutmayınız ki sizler geleceğimize yön verecek nesilleri yetiştiriyorsunuz. Onları hayata en iyi şekilde hazırlamak, bilgiyle donatmak, iyi birer insan olarak yetişmelerinde üzerinize düşen sorumluluğun gereğini özveriyle yerine getirin. Unutmayınız ki bu öğrenciler hepimizin geleceği olan çocuklar. Eğitim için her türlü desteği vermeye hazırız." dedi.

Vali Karahan ayrıca öğretmenlerin spor salonunun onarılması isteğine karşılık onarımın planlamaya aldıracağı sözünü verdi.

20 Eylül'de açılacak olan yenilenen modern kütüphaneyi de gezen Vali Karahan ardından okulun bünyesinde bulunan anaokulunu da gezdi. Anasınıfı öğretmeninden bilgi alan Vali Karahan, çocuklarla yakından ilgilendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir