Giresun

UYDURUK PLATFORM SÖKÜLDÜ

BAZ İSTASYONU NE OLACAK?

Vali Dursun Ali Şahin tarafından Hükümet Konağı önüne konulan ve çirkin bir görüntü oluşturduğu, çevre kirliliği yarattığı için eleştirilen tribün kaldırılıyor.  Giresun Valisi Hasan Karahan’ın talimatıyla dünden itibaren tribünün söküm işlemlerine başlandı. Özel İdare atölyelerinde yapılan ve son derece basit olan tribünün depoya kaldırılarak gerektiği zaman kullanılacağı belirtildi.

Öte yandan aynı  yerde bulunan ‘hizmet noltası’ yazan bir baraka ile kamufle edilen baz istasyonunun akıbeti şimdilik belli değil. Vali Karahan’ın istasyon için ne yapacağı merakla bekleniyor.

2 yorumlar

  1. Öncelikle sayın Valimi kutluyorum.Çok çalışıyordu diyenler şöyle geriye dönüp ne yapmış bir söylesin. boşuna iki yıl ha larla geçti.Gece Trabzoo e uçak dönüşünde kum ve çakıl ocaklarına baskın yaptım diye gazetelere yazdırarak bu halka yok şunu yaptım diyoken o firmaları kend,inden bıktırmıştı.Ben şahsen bir şeyler yaptığına inanmadım.Sayın Valim bu gibi çirkin görüntüleri ortadan kaldıırarak en doğrusunu yapmıştır.

  2. Sayın Valim yıllar önce Giresun da çalışmıştı.Neyin yanlış neyin doğru olduğunu o bilir.Burada tercübeli bir kişi olarak baz istasyonununda akıbetini belirleyecek düşüncesindeyim.Ayrıca oradakiReklam panosu bir müddet sadece kişisel olarak gösterim yaptı.Valiliğin önünden kaldırılması en dopğrusu olacaktır.Işıklandırma yapılıyor köprülere ama bir bakıyoruz en kötü malzeme kullanılmış,yanımızdaki ilçe ve şehirlerinki harika iken bu durum beni ve benim gibi düşünenleri rahatsız ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir