Giresun

ÜNZİLE YÜKSEL, ŞENLİKOĞLU’NU ELEŞTİRDİ: “3 YILDIR HİÇBİR ŞEY OLMADI” (Görüntülü Haber)

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu ile birlikte Giresun’da basın mensuplarıyla biraraya geldi. Yüksel burada yaptığı konuşmada, “Giresun’un makus talihini birlikte yenelim dedil ama iktidara sözümüzü dinletemedik. 20 sene önce Giresun neyse bugün yine aynı. Sorunları dile getiriyor çözüm önerilerini de sunuyoruz. Projelerimiz millidir ve herkes yararlanabilir” dedi.
“Fiskobirlik’in gayrimenkulleri niye satılıyor. Fiskobirlik üreticisine niye destek olamıyor. Bu soruların cevabını bekliyoruz.” Diye konuşan Yüksel, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na da şu cümlelerle seslendi: 3 yıldır değişen bir şey olmadı. En kısa sürede bu şehrin sahiplerini dinleyin. Siz iktidar partisinin belediye başkanısınız. En kısa zamanda gerekli lobileri oluşturarak Güney Çevre Yolu başta olmak üzere hizmetler talep ediyoruz. TOKİ’nin konut yaptığı Seka arazisi gibi araziler mevcut. Buralara fabrikalar istiyoruz. Fındık ve diğer alanlardaki yerel üretimlerin desteklenerek istihdam alanları yaratılmalı”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son sözlerini de eleştiren Ünzile Yüksel, iktidara seçim çağrısı da yaptı ve “sandığı getirin millet için bu zulum sona ersin” dedi.
Toplantıya Yüksel’le birlikte il-ilçe yöneticileriyle genel merkezde görevli Mali Muşavir Feridun Özen de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir