Giresun

TÜTÜNCÜ DE CANİKLİ’DEN HİZMET BEKLİYOR

İl Başkanı Tütüncü, Başbakan Yardımcısı Canikli’nin Giresunluların gurur kaynağı olduğunu belirterek, “Sayın Canikli bilgi ve birikimlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimiz için yatırıma çevirecektir” dedi.

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, 65. Hükümette Başbakan Yardımcısı olan Milletvekili Nurettin Canikli’nin Giresunlular için partili partisiz gurur ve sevinç kaynağı olduğunu açıkladı.

Canikli’nin Başbakan Yardımcılığı görevini sonuna kadar hak ettiğini ifade eden Tütüncü, “Milletvekilimiz Nurettin Canikli’nin Başbakan Yardımcısı olması bizim için sürpriz olmadı, çünkü bunu hak ediyordu. Sayın Başbakan Yardımcımızın geçmişi başarılarla dolu. Sayın Başbakan Yardımcımız, gerek milletvekilliği gerekse Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görev yaptığı dönemlerde gösterdiği azim ve gayretiyle iz bırakmış, başarıları sebebiyle 65. Hükümette Başbakan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Bu durumu Giresun için büyük bir şans olarak görüyorum. Sayın Başbakan Yardımcımızın birikimi, tecrübesi ve bugüne kadar ülkemiz ve ilimiz adına yaptığı hizmetleri, tecrübesiyle çok daha ileriye taşıyacağına inanıyorum” dedi.
“BİLGİ VE BİRİKİMLERİNİ YATIRIMA ÇEVİRECEKTİR”
Canikli’nin bilgi ve birikimlerini Giresun’a yatırıma çevireceğini aktaran Tütüncü şunları söyledi; “Bugüne kadar Giresun’a gelen her yatırımda emeği ve imzası olan Başbakan Yardımcımız, inşallah bundan sonrada Giresunlular için bir gurur kaynağı olmaya devam edecektir. Bilgisi, birikimi, altyapısı ve bugüne kadar yaptığı görevlerle devletimizin en üst kademesine gelen Sayın Bakanımız, eminiz ki bu birikimlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimiz için yatırıma çevirecektir. Hayırlı olsun. Allah bu yeni görevinde Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’yi ve bizleri utandırmasın. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele gönül gönüle ülkemiz ve ilimiz için çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir