Giresun

TSO’YA CHP MİLLETVEKİLİNDEN ZİYARET

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu , CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu’na, Giresun’un temel sorunlarının çözümü konusunda milletvekillerine olan güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

Çakırmelikoğlu, ; “Bizler gerek üyelerimizle gerek kamu, özel sektör veya diğer sivil toplum örgütleri ile istişarelerimiz sonucunda önceliklerimizi belirliyor ve bu konuda kamuoyu oluşturuyoruz. Bizlerin kamuoyuna taşıdığımız gündem maddelerini sizlerde siyasi arenaya taşırsanız çok daha etkili çözümler ortaya çıkacağına inanıyorum. Bu konuda tüm Giresun Milletvekillerine olan inancım tamdır”dedi.

İlin sorunları hakkında bilgiler alan Milletvekili Karaahmetoğlu ise; “TSO, bir şehrin sosyal ve ekonomik sorunlarının tespiti ve bu sorunların giderilmesi yönünde karar mekanizmasında en etkili kurumlardan biridir. Bu sebeple saptamalarınız bizler için önem teşkil etmektedir. Giresun’un menfaatleri konusunda sizler tarafından bizlere sunulan her türlü sorun gündeme taşınacaktır, bu yüzden belli bir koordinasyon içerisinde çalışmalıyız” diye konuştu.

Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hanife Karamustafaoğlu, Sinan Akgün, Azmi Bük ve Serdar Demirkan da hazır bulundular

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir