Giresun

TEKİN GÜMÜŞ’Ü KAYBETTİK

Giresun önemli bir ismini daha kaybetti. Hacıhüseyin Mahallesi Muhtarı İshak Gümüş’ün kardeşi, FKB emeklisi Çetin Gümüş’ün ikiz kardeşi, Jandarma Genel Komutanlığı Kurmay  Başkanlığı’ndan emekli Korgeneral Mustafa Bıyık’ın kayınbiraderi Tekin Gümüş, uzun süredir tedavi gördüğü kanser hastalığına yenik düştü.

İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gümüş için Hacı Hüseyin Camisinde Cuma namazından sonra cenaze töreni düzenlendi.Törene, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan Ersoy, İl Genel Meclisi Başkanı Murşit Gürel, Jandarma Bölge Komutanlığı Kurmay Başkanı Kurmay Albay Polat Mavus, İl Genel Meclisi Üyesi Tahsin Dervişoğlu, bazı mahalle ve köy muhtarları, kurum ve kuruluş temsilcileri, işadamları, gazeteciler ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

DSC_0305

Törenin ardından cenaze Giresun yeni mezarlıkta toprağa verildi.

55 yaşında hayatını kaybeden Gümüş, Giresun Liman İşletmesi’nde uzun süre çalıştıktan sonra Kadıköy Liman İşletmesi’nde görev yapmış ve  Güvenlik Amirliği’nden emekli olmuştu. Evli ve 2 çocuk babası Tekin Gümüş, Sahilspor Kulübü’nde bir dönem futbol da oynamıştı.

Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir