AktüelEğitim

TATİL BAŞLADI

GİRESUN'DA 366 OKULDA ÖĞRENİM GÖREN 72 BİN 347 ÖĞRENCİ, 5 BİN 930 ÖĞRETMEN YARIYIL TATİLİNE GİRDİ

Vali Enver Ünlü, Giresun’da örgün eğitim kurumlarında “2021–2022 Eğitim Öğretim Yılı” 1. Yarıyıl (sömestr) tatili nedeniyle Giresun Merkez Yeşilgiresun İlkokulu’ndadüzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.VALİ ÜNLÜ “KİTAP OKUMANIN TAM VAKTİ!” 
Vali Ünlü, Bin 177 öğrencinin eğitim öğretim gördüğü Yeşilgiresun İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım töreninde, 1.Sınıf ve Özel Eğitim sınıfı öğrencilerine karnelerini bizzat kendisi vererek; “Yeşilgiresun İlkokulunda ilk defa karne alan minik öğrencilerimizin tertemiz yüreklerinde oluşan o eşsiz sevince ortak olduk. Şimdi doyasıya eğlenmenin, resim yapmanın, oyun oynamanın ve kitap okumanın tam vakti. Fedakâr öğretmenlerimizin yoğun gayretleri, velilerimizin desteği ve sevgili öğrencilerimizin emeğiyle bir dönemi daha geride bıraktık. Unutmayalım, çocuklarımızın bizlere getirebileceği en güzel karne gülen yüzleridir. Yüzlerinizde tebessüm, gözlerinizde heyecan, kalplerinizde sevgi hiç eksik olmasın. Bir sonraki döneme daha başarılı ve güzel başlamak için yarıyıl tatilini en güzel şekilde değerlendirmeniz dileğiyle iyi tatiller! Bu arada sizleri şimdiden çok özledik” paylaşımında bulundu.
 Tüm Türkiye’de olduğu gibi Giresun’da da 2021-2022 Eğitim öğretim II. Yarıyılı 07 Şubat 2022 Pazartesi günü başlayacak olup, 17 Haziran 2022 Cuma günü sona erecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir