Giresun

ŞENOL KAP’I UĞURLADIK

Giresun İl Özel İdare personeli olan Giresun Valiliği'nde makam şoförü olarak görev yapan Şenol Kap, düzenlenen bir törenle son yolculuğuna uğurlandı.

2013-713-1

 

Kap için Valilik önünde düzenlenentörene; Vali Vekili Bekir Ergök, Jandarma Garnizon ve Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı Abdullah Doğan, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Gürmen İlhanoğlu, Vali Yardımcılara Fethi Yorulmaz, Ahmet Yılmaz ve Yüksel Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, daire amirleri, il genel meclis üyeleri, aile yakınları, mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.2013-713-2

Törenin ardından sevenlerinin omuzlarında cenaze arabasına konulan Kap, Gemilerçekeği Mahallesindeki Çekek Camii’nde öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Giresun merkezde bulunan Yeni Mezarlıkta toprağa verildi.

.1 yıl önce Akciğer Kanseri tanısıyla Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesinde tedavi görmeye başlayan Kap, önceki gün aynı hastanede hayatının kaybetmişti. 

Giresun28haber olarak kendisine Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir