GiresunKültür - Sanat

SEDAT MURAT BAYRAK SAİR’İ İMZALADI

Şair Sedat Murat Bayrak'ın ilk kitabı SAİR, Papilon yayınlarında çıktı. Bayrak kitabı için bugün Aripsas Kafe'de imza günü düzenledi.

 

 

 

 

 

DSC_2772

Giresun'un iş, sanat, siyaset ve bürokrasi çevresinden pek çok isimin yoğun katılımıyla gerçekleşen imza gününde bir konuşma yapan Bayrak, bundan sonra da başka kitaplarını da okuyuculara sunacağını belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

DSC_2788 Şair, SAİR isimli kitabının ilk olarak CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu için imzaladı. Bektaşoğlu, Bayrak'ı uzun süredir başarılarıyla tanıdığını ve  kitabının da beğeniyle karşılanacağını umduğunu söyledi.

Bayrak'ın kitabı Sair'e, Ali Kocatepe, Burhan Şeşen, Toprak Sergen gibi isimler önsöz yazarak şiirlerle ilgili övgü dolu sözler sarf ettiler.DSC_2776Halen Bayrak Sürücü Kursu'nda yöneticlik yapan Sedat Murat Bayrak, Fiskobirlik Genel Müdürlüğü Müfettişi, Ordu Soya Yağ Sanayi AŞ.(Çotanak) Genel Müdürlüğü, Hekim Holding'e bağlı Hekim Süt A.Ş Genel Müdürlüğü ve yağ sektöründe ulusal ve uluslararası firmalara  danışmanlık görevlerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir