Kültür - Sanat

ŞAİR ŞENGÜL COŞKUN, TÜYAP FUARINDAYDI

Ülkemizin ünlü yazar, gazeteci ve şairlerinin katılımıyla düzenlenen TÜYAP Karadeniz Kitap Fuarı sona erdi.ŞAİR ŞENGÜL COŞKUN, TÜYAP FUARINDAYDI

Giresun’un Bulancak ilçesinde yaşayan Pirazizli Şair Şengül Coşkun da fuara katılan isimler arasındaydı. Coşkun Sonbahar Fısıltıları isimli şiir kitabını okurları için imzaladı.

1ŞAİR ŞENGÜL COŞKUN, TÜYAP FUARINDAYDI6-24 Şubat tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen fuarda okuyucularıyla buluşan ve onlarla söyleşen Coşkun, yoğun ilgi gördü.  Tunç Kitabevi standında 3 gün boyunca kitaplarını imzalayan Şengül Coşkun, gösterilen ilgiden oldukça memnun. Fuarın çok başarılı geçtiğini ifade eden Coşkun, yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “Bir Giresunlu şair olarak TÜYAP gibi en önemli kuruluşun fuarında yer almaktan ve ilimi temsil etmekten onur duydum. Beni bu önemli etkinlikte yalnız bırakmayan özellikle Giresun’dan gelen Atatürk Ortaöğretim Okulu, Bulancak İmam Hatip Ortaöğretim Okulu, Bulancak Anadolu Fen Lisesi, Giresun Hamdi Bozbağ Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine, Harbi Tur’a, Samsun’da yaşayan hemşerilerimize, okurlarıma ve beni onlarla buluşturan kitabevime çok teşekkür ediyorum”

Şair Şengül Coşkun, en kısa zamanda yeni imza günlerinde okuyucularla birlikte olacağını ve ikinci şiir kitabının da hazırlıklarının son aşamaya geldiğini söyledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir