Siyaset

SABRİ ÖZTÜRK YALNIZLAŞTIRILDI

AK PARTİ İL BAŞKANININ STK'LARI ZİYARETİNE SADECE 1 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KATILDI

AK Parti Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, gezilerine katılım yok. Öztürl'ün, Ramazan ayı dolayısıyla STK’lara yönelik ziyaretine sadece Belediye Meclisi Üyesi İbrahim Erhan katıldı

Öztürk, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyesi İbrahim Erhan’la Teyyaredüzü mahallesinde Kızıltaş Köyü Turizm Kalkınma ve Güzelleştirme Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek yöneticileriyle birlikte bir araya gelen Öztürk, dernek yöneticileriyle sohbet etti, istek ve sıkıntılarını dinledi.

Giresun’da son dönemlerde güzel işlerin olduğunu vurgulayan Öztürk,”En son güzel gelişme SGK teşviki kapsamında Giresun’umuz da yeraldı. Aylardır herkesin sabırsızlıkla beklediği karar Giresun’a çok şeyler katacak, çok şeyler kazandıracak. Hem işsizliğin önlenmesi noktasında, hem de yatırımların bu bölgeye çekilmesi noktasında teşvik büyük kazanç. Teşvik, havaalanımızın da hizmete girmesiyle birlikte bu Giresun’u şahlandıracaktır” dedi.

Dernek yöneticilerin AK Parti Giresun teşkilat mensuplarına yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu gibi programların devamlı olmasını dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir