Giresun

REKTÖR’E GAZİ İLETİŞİMDEN ÖZEL İLGİ

Bütçe görüşmeleri için hafta başında Ankara’ya giden Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, temaslarına devam etti.
Attar, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar ve Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Aysen Soysal’a  da birer ziyaret gerçekleştirdi.  Aygün Attar, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar ile Yüksek lisans ve doktora programları da kabul edilen Tirebolu İletişim Fakültesi – Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi arasında yapılabilecek işbirliği çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.cats

Rektör, Güzel Sanatlar Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Aysen Soysal’la yaptığı görüşmede ise;   çalışmalarında geleneksel Türk Motiflerini ön plana çıkaran Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü ile Görele Güzel Sanatlar Fakültemizin de ortak çalışmalar içinde bulunabileceğini belirtti.

Görüşme sonunda Soysal, Rektör Attar’a Enstitünün çalışmaları olan ve üzerinde geleneksel Türk motiflerini taşıyan tablo ve yelek hediye etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir