AktüelEğitimGiresun

REKTÖR YILMAZ CAN: “GRÜ BÖLGENİN LİDERİ OLMA YOLUNDA”

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ'NDE GÜZ DÖNEMİ BAŞLADI

Giresun Üniversitesi 2022-2023 akademik yılı güz yarıyılı başladı. GRÜ’de 13 Fakülte, 3 enstitü, 5 Yüksekokul, 1 Devlet Konservatuarı, 13 Meslek Yüksekokulu’nda öğrenciler yeni döneme merhaba demiş oldular. Dersler 15 hafta sürecek ve 25 Aralık 2022’de sona erecek.
GRÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Üniversite akademisyenleri, personeline, öğrencilere seslenen Can, “Hangi zor durum altında olursak olalım, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi yetişmeleri, vatanına, milletine yararlı bireyler olmaları ve Ülkemizi daha ilerilere taşımaları için eğitimlerini en iyi şekilde almaları noktasında elimizden gelen tüm çabayı göstermek öncelikli vazifemizdir” dedi.
Üniversitenin fiziki donanımları ve sosyal imkanlarını artırmaya çalıştıklarını ifade eden Can, “Giresun Üniversitesi, bölgesinde lider olma ve uzmanlaşma yolundaki hedeflerine adım adım ilerlemektedir. Bu yolculukta sizlerden gelecek her türlü katkıyı, desteği ve geri bildirimi önemsiyoruz” değerlendirmesinde bulundu. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir