Eğitim

REKTÖR ATTAR, GÖRELE VE ESPİYE’DE…

2013-2014 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçelerde devam eden hazırlıkları yerinde incelemek üzere Görele ve Espiye’ye giden Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, yapımı tamamlanan ve tefrişatı devam eden Görele Güzel Sanatlar Fakültesi ve UBYO binasında incelemelerde bulundu.

a795b139fc

Attar, burada Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Ramazan Sever ve okul yöneticileri ile Görele Yüksekokul ve Fakülte Yaptırma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Usta’dan bilgiler aldı.  

Görele Güzel Sanatlar Fakültesinin iç dizaynı ile ilgili çalışmalarda herhangi bir eksikliğin bulunmadığını ve Görele Güzel Sanatlar Fakültesi'ne değer verdiklerini belirten Attar, "Önümüzdeki günlerde şartlar müsait olduğu zaman ilçeye bağlı Kumyalı Mahallesinde bulunan Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunun yeni yapılan Görele Güzel Sanatlar Fakültesi binasına taşınma işlemi gerçekleşecektir. Bu yıl yaklaşık 576 öğrencimiz de 2013-2014 eğitim yılına yeni binalarında başlayacaktır" dedi.6d46f36355
 Rektör Attar, Espiye Meslek Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu.  Attar’a Espiye Kaymakamı Osman Bilgin ve Belediye Başkanı Erol Karadere eşlik etti.   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir