Giresun

RECEP PEPE’Yİ KAZADA KAYBETTİK…

Giresun başarılı bir eğtimcisini daha kaybetti. Uğur Dersanesi Giresun Şubesi Müdürü Coğrafya öğretmeni Recep Pepe, Tirebolu'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. 

Alınan bilgiye göre Trabzon'da bir yakınının cenazesine katıldıktan sonra Giresun'a dönen Pepe aracınını,direksiyon hakimiyetini kaybederek önce bariyerlere çarptı ardınan da takla attı. Kaza yerinde hayatını kaybeden Recep Pepe'nin cenazesi Tirebolu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Uğur Dersanesi Kurucusu Faik Karakılıç, cenaze ile ilgili duyurunun daha sonra yapılacağını söyledi. 

Pepe, Giresun'da sadece öğrencileri değil mütevazi kişiliği ile herkes tarafından takdir ediliyor ve seviliyordu. Bu yüzden ani ölümü büyük üzüntü yarattı.

Giresun28haber Gazetesi olarak, Recep Pepe'ye Allahtan rahmet, ailesi, öğrencileri ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

5 yorumlar

  1. Merhum Recep Pepe ye Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Yakinlari ve kederli ailesine Allahtan sabır vermesini diliyorum.

  2. Allah rahmet eylesin. Eski öğrencisi olarak üzgünüm. Giresun’u seven iyi bir eğitimci iyi bir insandi. Ailesine sabirlar diliyorum.

  3. Allah rahmet eylesin.Nur icinde yatsın. Giresun çok iyi bir insanı ve aydın bir ogretmenini kaybetti. Ailesine ve ogrencilerine sabır diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir