Giresun

Polis aracı Anne – Oğula çarptı

Giresun'da meydana gelen kazada polis aracı yaya olarak karşıdan karşıya geçmekte olan anne ve çocuğuna çarptı. Ambulansla hastaneye kaldırılan anne ve çocuğunun hayati tehlikeleri bulunduğu bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, kaza bu gece saat 23.45 sıralarında Karadeniz Sahil Yolu Giresun şehir içi geçişi Atatürk Bulvarı Hacısiyam mahallesi mevkiinde meydana geldi. Yaya olarak karşıdan karşıya geçmekte olan anne B.G. (26) ile 3 yaşında ki oğlu M.G’ye polis aracı çarptı. Polis aracının çarpmasının ardından H.K. (35)yönetimindeki 28 D 0039 dolmuşta anne ve oğluna çarptı. Ambulansla Giresun Devlet Hastanesi'ne kaldırılan anne ve oğlunun hayati tehlikelerinin bulunduğu bildirildi. 3 yaşındaki M.G’nin kafasına aldığı darbe sonucunda iç kanama riski olduğundan hayati tehlikesi bulunduğu, anne B.G’nin de vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar ve kafasında oluşan çatlaktan dolayı hayati tehlikesinin olduğu bildirildi.

Kazanın nasıl meydana geldiği ve polis aracını kullanan memurun ismi hakkında bilgi verilmezken, kaza sonrası yaklaşık 45 dakika trafiğe kapatılan şehir içi yolu olay yeri ekiplerinin incelemesinin ardından tekrar trafiğe açıldı.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir