Aktüel

POLİS AMCALARIYLA UÇURTMA UÇURDULAR

 “BİR İPTE MİNİK ELLER, UÇURTMA ŞENLİĞİ” RENKLİ GEÇTİ

Hacı Hüseyin Mahallesi dolgu alanında düzenlenen şenlikte konuşan Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak “Bugün burada çocuklarımız ve emniyet görevlileri arkadaşlarımızla birlikte uçurtma şenliği adı altında bir araya geldik. Belediyemizin de destekleriyle burada çocuklarımız ile birlikte karne öncesi bir eğlence bir festival tadında onları eğlen r14p9d1791sp8e4v7eo601dirmek istedik. Çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Şenliğimize katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Elmalı ise “Emniyet Müdürlüğümüzün yapmış olduğu bir organizasyona Giresun Belediyesi olarak katkı sağladık. Burada çocuklarımızın doyasıya eğlenmesi bizleri mutlu ediyor. Bu şenliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından uçurtmalar çocuklar tarafından gökyüzüne gönderilirken şenlikte çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere de ödüller verildi.

Şenliğe gelen minik katılımcılara Giresun Belediyesi Kitap ve Oyuncak Kumbarası'nda biriken kitaplardan ve Başkan Amca çizgi romanlarından hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir