AktüelGiresun

PİRAZİZLİLER YEMEKTE BULUŞTU

Bir gurup Pirazizli’nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği dostluk ve dayanışma yemeği, bu yıl Gülyalı ilçesinde, Villa Restaurant’ta gerçekleşti. PİRAZİZLİLER YEMEKTE BULUŞTU

Yemekte bir konuşma yapan önceki dönem Piraziz CHP İlçe Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Yüksel Yakut, ilçenin ekonomik, sosyal, kültürel ve turizm yönünden kalkınması, gelişmesi için daha fazla çaba içinde olacaklarını söyledi.  Yakut, bundan sonra da bu amaçla bazı etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti. 
PİRAZİZLİLER YEMEKTE BULUŞTUYapılan konuşmaların ardından yemeğe konuk olarak katılan Türk Halk Müziği Sanatçısı Tuğrul Şan ve emekli öğretmen Temel Gülenç’in seslendirdiği yöre türküleriyle sürdü. 

Geceye, konuk olarak; Ecz. Basri Gürsoy, Mehmet Yılmaz, İdris Yılmaz, Hakkı Yılmaz, Ufuk Kekül, Gökalp Kabacaoğlu, Yakup Aydın, Necati Kelleci, Hakan Aydın, Şaban Yılmaz, Şefik Yılmaz, Ali Aydın’ın yanı sıra ilçeden bazı önemli isimler de katıldı. 

Piraziz İçin El Ele Platformunun bazı üyelerinin de katıldığı yemek en kısa zamanda yeniden birlikte olmak dileğiyle sona erdi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir