Aktüel

PİRAZİZ İÇİN EL ELE PLATFORMU

“Piraziz İçin El Ele Platformu” adı altında bir birliktelik oluşumu hayata geçiyor. Oluşumun yemekli tanıtım toplantısı geçen hafta yapıldı. Oluşum hakkında bilgi sunan emekli Eğitim Müfettişi Habip YILMAZ ve emekli İl Ziraat Müdürü Yüksel YAKUT; Platformun ilke ve amacı hakkında bilgi sundular.

Habip YILMAZ konuşmasında; “Piraziz Platformunun siyasi bir yapılanma olmadığını, insanı ve hizmeti merkez alan, Piraziz’in sorunlarını ve çözümü için neler yapılması gerektiğini tartışan, proje üreten, Piraziz’in yakın gelecekteki misyonunu öne çıkaracak ve bu konuda vizyon belirleyecek bir birliktelik olduğunu vurgulayarak yapılanmanın demokrasiye, insan haklarına ve hukuka bağlı olduğunu belirtti.

Gece geç saatlere kadar süren yemekli toplantıya; Eğitim Müfettişi Hakkı YILMAZ, emekli Orman Bölge Müdürü Necati KELLECİ, emekli Sağlık Bakanlığı Şube Müdürlerinden Köksal AYDIN, emekli Ankara ve İzmir Köy Hizmetleri Müdürü Mehmet YILMAZ, Eğitim Müfettişi Şevket Kemal AKYÜZ ve Bahtiyar OCAK, eczacı Basri GÜRSOY, emekli öğretmen Şefik YILMAZ, emekli eski Piraziz İcra Müdürü Hasan ŞAHİN, Sebahattin OCAK, Abdullah CÖRÜT ve Züfer KELLECİ katıldı.

Toplantıda Platformun başkan ve üyeleri de belirlendi. Başkanlığa getirilen Eğitimci-Eğitim Müfettişi Hakkı YILMAZ;  Katılımcılara teşekkür ederek, oluşturulacak sitede platformun amaç ve   ilkelerinin yayımlanacağını, gönlü, ruhu ve kalbi Piraziz için, Piraziz’in geleceği ve yarını için atan herkesi bu oluşumun içinde ve yanında görmek istediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir