Giresun

OSMAN ÖDEN’DEN VEDA KONUŞMASI

30 Mart yerel seçimlerinden sonra 5 yıllık görevi sona erecek olan İl Genel Meclisinin son toplantısına Vali Hasan Karahan da katıldı ve tüm üyelere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 

Meclis Başkanı Osman Öden, meclisteki konuşmasında, “Hakikatten bu süre içerisinde Giresun içinde Giresun’un ihtiyaçları olan önemli hizmetler imza atmış bulunmaktayız” dedi.

Üyelere veda ede Öden, şunları söyledi: “  İnşallah uyumlu Giresun’un sorunlarını bilen bir ekiple başta siz Valim olmak üzere inşallah daha iyi hizmetlerin sunulması için çalışacaksınız. Ben tekrar tüm arkadaşlarım adına  Siz Sayın Valime ve tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Haklarınız vardır helal edin. Burada çalışan meclis üyeleri grubumuz sadece ve sadece insanımız için uğraşmıştır.  Hiçbir arkadaşımız kaldı ki hepsine kefilim çıkarları için hiçbir uğraşıları olmamıştır.  Bazen dövüşüp kavga etmişizdir ama resme baktığımız zaman sonuç Giresun’un ve insanlarımızın iyiliği içindir. Ben tüm arkadaşlarımızı iktidarıyla muhalefetiyle hepsine teşekkür ediyorum. “

Kendisin 6 ay üyelerle çalıştığını hatırlatan Karahan ise;  Anayasa ve mevzuatlar çerçevesinde kamu hizmetini en iyi şekilde yapmak için çalıştıklarını söyleyerek, “Yerel yönetim organı seçilmiş siz değerli arkadaşlarla birlikte Giresun’un temel meselelerini aktarılan kaynak ve paralarla çözmeye çalıştınız. Yaklaşık 6 aydır bir süredir de beraber çalışıyoruz. Gerek başkanımız ve gerekse siz değerli üyelerimizle bu çalışmayı birlikte götürdük” dedi.

Vali Karahan konuşmasında, “Bizde bir faaliyet raporu hazırladık.  Kurak bir sezon var. Bununla ilgili bir hazırlık yapıyoruz. Yazın köylerimizde su sıkıntısı olması ihtimaline karşı tedbirler alıyoruz. İçme suyunun sağlıklı olması konusunda bu sezon daha fazla ağırlık vereceğiz. hem özel idare imkanlarını hem KÖYDES’ten gelen imkanları köylerimizde daha  ulaşılabilir  rahat bir hayat sürdürebilir halde elimizden geleni yapacağız”diye konuştu2014-205-1

Konuşmaların ardından Vali Karahan, Meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir