Spor

OSMAN ÖDEN: GENÇLİK MERKEZİ MART’TA HİZMETTE

Giresun İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, İl Özel İdaresi tarafından Karadeniz Bölgesi'nin en büyük gençlik merkezini Giresun'a kurulacağını söyledi.

Öden, 27 dönüm arazi üzerine kurulan merkezin 6 milyon liraya malolacağını açıkladı.

OSMAN ÖDEN: GENÇLİK MERKEZİ MART’TA HİZMETTE

Tayyaredüzü Mahallesi'nde yapımı süren gençlik merkezinde incelemelerde bulunan Öden,yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

İncelemelerinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Öden, “27 dönüm alan üzerine yapımı süren merkezin Karadeniz Bölgesi'nin en büyük gençlik merkezini kuruyoruz” dedi.

Merkezin mart ayının ortalarında hizmete gireceğini söyleyen Öden, "Böylesine önemli bir yatırımıGiresun halkına kazandırdığımız için mutluyuz" dedi. 

Merkez içinde, spor sahaları ve sosyal alanlar bulunacağını kaydeden ve 6 milyon liraya mal olacağını Öden, "İki futbol sahası, yine basketbol sahalarımız bu merkezde yer alacak. Çocuklarımız ile engellilerimize özel oyun grup alanları, sosyal tesisler ile yürüyüş parkurlarımız merkez içinde yer alacak. Giresun halkı günlerini dolu dolu geçirebilecekleri bir yatırıma kavuşmak üzere" diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir