GiresunSiyaset

OĞUZCAN ÖZDEMİR’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

ÖZDEMİR: "SLOGANIMIZ; YENİLİK, DEĞİŞİM, ÖRGÜTLÜ BİR GENÇLİK, HEDEFİMİZ BAŞARI" 

Cumartesi günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl Gençlik Örgütü Başkanlığı seçimlerinde adaylığını açıklayan ilk isim Oğuzcan Özdemir oldu. Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, "arkadaşlarımızla birlikte aday olduğumuzu açıklıyorum. Sloganımız; yenilik, değişim, örgütlü bir gençlik. Hedefimiz başarı" dedi.

Beykent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdiğini ifade eden aday Özdemir,  açıklamasında şu görüşleri dile getirdi: "24 yaşında daha hayatın başlangıcında olan bir gencim. Çocuk yaşımdan bu yana ailemle birlikte partimin içindeyim. Bütün seçim süreçlerinde hem partide, hem de üyesi olduğum Atatürkçü Düşünce Derneği gençlik kolunda aktif olarak görev yaptım. Arkadaşlarımızla birlikte başarılı çalışmalar gerçekleştirdik.
Şehrimizde yaşayan tüm genç arkadaşlarımın dinamik gücünü CHP’nin çatısı altında birleştirmek, örgütlenmemizi daha geniş bir alana taşımak ,  İlçe teşkilatlarımızdaki gençlik kollarındaki arkadaşlarla birlikte bilgilerimizi, ideallerimizi, hedeflerimizi, umutlarımızı birleştirmek için yola çıktık. Büyük önder Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşaması , hak, hukuk, adalet, demokrasi ve özgürlüklerimizin korunması mücadelesine ortak olmak , 2019 seçimlerinde CHP’yi , kuracağımız yeni yapı ve anlayışla başarıya taşımak için ben ve arkadaşlarım bu göreve talibiz".

"OĞUZCAN ÖZDEMİR'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASICHP'Lİ GENÇLER OLARAK VARLIĞIMIZI HİSSETTİRECEĞİZ" 
Oğuzcan Özdemir, "genel merkezimiz, il-ilçe başkanlarımız, kadın kollarımız, milletvekilimiz, belediye başkanlarımızla, partimize emek vermiş büyüklerimizle,  İlimizdeki diğer STK’larla uyum ve işbirliği içinde çalışacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. CHP gençliği olarak sadece lokallerde oturmayacağız, örgütlü bir güç olduğumuzu ve varlığımızı tüm halkımıza  hissettireceğiz"dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir