Giresun

NEBAHAT ÇAKMAK BULUNDU AMA…

GİRESUN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ MEMURU NEBAHAT ÇAKMAK'IN CESEDİ BULUNDU

Edinilen bilgilere göre, Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde memur olarak çalışan Nebahat Çakmak (48) kayboluşunun üzerinden bir ay geçtikten sonra Kocaeli Çayırova’da izine rastlandı.
Çakmak’ın, Çayırova’ya evlenmek için kaçan kız kardeşi S.O. ile görüşmeye gittiği tespit edildi.Nebahat Çakmak, geri dönmeye ikna edemediği kız kardeşi ile tartıştı. Aralarında çıkan tartışma üzerine kız kardeşinin komşusu P.M. isimli kadın yakınlık göstererek Nebahat Çakmak’ı kendi evine davet etti. Çakmak, “Gecenin bu saatinde gidemezsin gel bizde kal, sabah gidersin” diyen P.M.’nin evinde misafir kaldı. Ertesi gün P.M., Çakmak ile birlikte otobüs bileti almak üzere otogara gitti. Çakmak biletini kredi kartı ile aldığında tuşladığı şifreyi görerek ezberleyen P.M., otobüs kalkana kadar çok vakit olduğunu söyleyerek,Nebahat Çakmak’ı tekrar evine davet etti. Tekrar otobüse binip yola çıktığı sırada kredi kartlarının olmadığını fark etmesi üzerine Çakmak bankayı arayarak kartını iptal ettirmek için aramasından sonra P.M’nin kredi kartıyla altın alıp, aldığı altınları da bir başka kuyumcuda bozdurduğu kamera kayıtlarıyla ortaya çıktı.
P.M’nin gözaltına alınarak tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasının ardından ortadan kaybolan Nebahat Çakmak Kastamonu’da ölü olarak bulundu. Olayla ilgili ise P.M ve V.D isimli iki kişinin gözaltına alındığı öğrenildi

Nebahat Çakmak’ın cesedi ise yapılan incelemelerin ardından otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir