GiresunUlusal

MÜRŞİT GÜREL YAĞMURCA’DA…

İl Genel Meclisi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, Giresun merkezde bulunan Yağmurca  köyüne giderek incelemelerde bulundu.

İl Genel Meclisi Başkanı Mürşit Gürel, Merkez İlçe İl Genel meclisi üyeleri Ahmet Şahin ve Çetin Çakıroğlu, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mustafa Kemal Bilgin, Plan ve Proje Müdürü Mustafa Kemal Altıparmak, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü İbrahim Karaca ile Yağmurca köyüne giderek yapılan bakım onarım, sanat yapısı, altyapı ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Köy Muhtarı Naci Sarıtaş’dan köyün sorunları ilgili bilgiler ve notlar aldı.029-1

Başkan Gürel ” Köy incelemelerimiz devam ediyor bu kapsamda merkez Yağmurca köylerimize ziyaret yaptık.İl Genel Meclisi üyemiz Ahmet Şahin, Çetin Çakıroğlu, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz Mustafa Kemal Bilgin, Plan ve Proje Müdürü Mustafa Kemal Altıparmak, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü İbrahim Karaca ile bakım, onarım, sanat yapısı, beton ve asfalt yapılan yollarımızda inceleme ve yapılan çalışmaları yerinde görme imkanımız oldu. Köy gezilerimiz ve incelemelerimiz bundan sonraki günlerde de devam edecek. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir