Aktüel

Murat Kılıçaslan: “Açık ara farkla Millet İttifakı kazanacak”…

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde halkın “Yeter Söz Milletindir” diyeceğini belirterek, seçimleri açık ara farkla Millet İttifak’ının kazanacağını söyledi.

Kılıçaslan yaptığı yazılı açıklamada Türkiye Siyasi tarihinde ilk kez böyle bir ittifak sisteminin uygulandığını, bu ittifakta görüşleri, ideolojileri farklı 6 partinin olmaz denileni başarıp bir araya geldiğini ve ülke geleceği için çok ciddi çalışmalar yaptığını kaydetti. 20 yılı aşkın zamandır Ülkeyi içinden çıkılamaz kaoslara sokan AK Parti iktidarının Millet İttifakı ile sandıkta gereken cevabı alacağını söyleyen Murat Kılıçaslan, sözlerine şöyle devam etti; “14 Mayıs Ülkemiz açısından tarihi bir gün olacaktır. Ülke genelinde olduğu gibi Giresun’lu hemşerilerimiz de ekonomik buhran içerisinde yarınını düşünemezken iktidar kesiminde bazıları özellikle 3-5 yerden maaş alıyor, gününü gün ederek adeta saltanat keyfi yaşıyor. Yolsuzluk ve talan almış başını gidiyor.

İşte bu ve daha birçok sebepten dolayı insanlarımız artık 14 Mayıs’ı neredeyse iple çekiyor. Genel Başkanımız Prof.Dr. Sn.Ahmet Davutoğlu’nun da ifade ettiği gibi 3,5 ay sonra ülkemiz özlediği huzur ve güven ortamına Millet İttifakı ile kavuşacaktır ”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir