GiresunSiyaset

MİLLETVEKİLİ SABRİ ÖZTÜRK, İFTARDA KONUŞTU

Giresun Federasyonu tarafından İstanbul Anadolu yakasında düzenlenen iftar programına katıan.AKP Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, “Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli ile beraber elimizden geldiği kadar memleketimize hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.

Öztürk iftar programında yaptığı konuşmada, “Gelecek kuşakları, gençlerimizi milli ve yerli bakış açısı ile çok iyi eğitmeliyiz, değerlerimize de sahip çıkmalıyız” dedi.

Giresun Federasyonun önemine vurgu yapan Öztürk, “Gerçekten Giresun Federasyonu çok faydalı, çok verimli çalışmalar yapıyor. İstanbul’da Giresunluları Ortak paydada topluyor. Hamdolsun, hem federasyonun, hem vakıf, hem de Giresun’un değerli sivil toplum kuruluşlarının biz birçok davetini almıştık. Bundan sonra bütün Giresunlu hemşerilerimiz ile beraber İstanbul’da daha sık bir araya gelmeye gayret göstereceğiz. Federasyon eski Başkanı İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ve Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk, Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli ile beraber elimizden geldiği kadar memleketimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Burada belediyelerde çok iyi yerlerde temsil eden ağabeylerimiz, arkadaşlarımız var. Ama bir dahaki döneme biz Federasyon olarak, dernekler olarak Giresun sivil toplum kuruluşları olarak o kadar iyi çalışmalıyız ki “Gabuğumuzu kırdığımızın” TBMM’den de sesinin gelmesi lazım” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir