GiresunManşet ÜstüSiyaset

MHP’YE ÖNEMLİ KATILIMLAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP'ne yeni katılımlar oldu. MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, "Bütün Giresun halkını MHP'nin üç hilali altında buluşmaya, birleşmeye davet ediyoruz" dedi.

Son olarak Giresun tanınmış işadamlarından Kubilay Yaman ve Çağatay Yaman kardeşler, Kızıltaş Derneği eski Başkanları Yılmaz Türk ve Sinan Erdem ile Dereli Tepeköy Derneği kurucu başkanı İsmail Kırkaya MHP'ye katıldı.

Düzenlenen törene MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum, Giresun İl Başkanı Ozan Köymen, Merkez İlçe Başkanı Gençağa Şahin ve çok sayıda partili katıldı.

Düzenlenen törende konuşma yapan MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum; "Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş kıymetli dava arkadaşlarım, MHP olarak 30 Mart 2014 yerel seçimler için çıkmış olduğumuz yolculuk Allah'ın izniyle her geçen gün yeni katılımlarla, yeni heyecanlarla, yeni coşkularla katlanarak büyümektedir.

31 Mart sabahı İnşallah Giresun Merkez başta olmak üzere MHP'nin Giresun'dan yükselen bayrağı bütün Türkiye'de karanlıktan aydınlığa çıkışa vesile olacaktır" dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir