Siyaset

MHP ADAY ARIYOR

MHP İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINI 'KISMEN' BELİRLEDİ 

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları toplantısı il başkanı Dr. Orhan Erzurum başkanlığında yapıldı.

Tirebolu Doğal Dükkan Falez'de yapılan toplantıda Ocak ayında verilen yerel seçimlerin startını değerlendiren İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, belediye başkanlıkları, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için aday tespit çalışmaları konusunda alınan kararları gözden geçirdi

Partili mevcut Belediye Başkanlarının yeniden aday olarak gösterileceğini vurgulayan Erzurum, aday tespitlerinde uygulanacak yol ve yöntemleri ilçe başkanları ile değerlendirdi.

Erzurum, aday tespitlerinin farklı yöntemlerin birleştirilmesiyle demokrasiye uygun yapıldığını anlatarak, “Ortak akıl sonucu ilçe yönetim kurulları tarafından ortaya konulan adaylarımızdan bazıları tespit edilmiştir” dedi.

 

AKLA KARA BİRBİRİNE KARIŞMIŞTIR

Ülkemizin tam bir sorun yumağına dönüştüğünü belirten Erzurum, "Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarı Türkiye’yi her tarafından çözmek ve koparmak için uğraşmaktadır. Bireysel özgürlük alanları gasp edilmektedir. Tarihimize hakaretler yağdırılmaktadır. Türk kimliği ve Türk milliyetçiliği ayaklar altında çiğnenmek istenmektedir. Teröristler el üstündedir. Canibaşıyla pazarlıklar son sürat yapılmaktadır. Türkiye istikrasızlığın karanlık koyuna AKP kılavuzluğuyla demirlemiştir.

İnsanımızın can ve mal güvenliği kalmamıştır. Hudutlarımız teröristlerin meskeni haline gelmiştir. Katiller temize çıkmış, suçlular aklanmış, bölücüler pazarlık ortağı olarak sivrilmiştir. Maalesef akla kara birbirine karışmıştır" ifadelerine yer verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir