GiresunSiyaset

MHP’NİN HEDEFİNDE GİRESUN VAR

İL DİVAN KURULU'NA GENEL MERKEİZ YÖNETİCİLERİ DE KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, bugün partisinin il teşkilatının düzenlemiş olduğu İl Divan Kurulu Toplantısı'na katıldı.


Bozyel yaptığı açıklamada, "Nice partiler Türk siyasetinden geldi geçti. Kimileri iki dönem, kimileri 3 dönem iktidar oldular. Her biri kendisini kanun gibi gördü, kimi Firavun kesildi. Bu Firavunların karşısında Musaca bir yol tuttuk. Bugün içinde bulunduğumuz şartlarda milletimizi parçalara ayırdıkları gibi yüreğimizi, dilimizi, topraklarımızı 36 parçaya ayırmak isteyen bölücüler karşısında İslam'ın emrettiği vahdetin temsilcisi olduk. Hem de Türk milletini kuran ve yaşatan ulu ecdadımızın izinde bir ve beraber olduk. Biz 44 yıldır dedik ki vatanımızı, milletimizi, mukaddes değerlerimizi namusumuz gibi sever, kollar, kıskanır ve uğrunda ölürüz. Bizim için vatan namustur. Harem-i İsmettir" dedi.


MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bozyel konuşmasının ardından, basına kapalı olarak gerçekleştirilen İl Divan Kurulu Toplantısı'na başkanlık yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir