GiresunSiyaset

MHP’DEN AKP’YE TRANSFER İBRAHİM USTA, CHP’Lİ BAŞKANIN PLAKETİYLE UĞURLANDI

Belediye Meclisi Ocak ayı 1. Toplantısı Belediye Başkanı Kerim Aksu başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Toplantı öncesinde AKP’den seçildiği belediye meclis üyeliğinden istifa dilekçesi veren İbrahim Usta’ya Kerim Aksu tarafından plaket verild. Aksu; ‘’Hepimizin ortak noktası Giresun. Ayrı düşüncelerde olsak da yıllardır İbrahim Bey’le arkadaşız. Kendisine yaptığı çalışmalar adına teşekkür ederim.’’

İbrahim Usta; ‘’Belediye meclis üyeliğinden bugün itibari ile istifa etmiş bulunmaktayım. Kendisine muhalif birini bile plaketle uğurlayan belediye başkanımıza ve herkese çalışmalarında başarılar dilerim’’ diye konuştu.
Bilindiği İbrahim Usta MHP’de merkez ilçe başkanlığı görevi yapmış, daha sonra istifa ederek AKP’ye katılarak belediye meclis üyesi olmuştu.

Belediye Meclisi toplantısında 2019 Denetim Komisyonu şeçimi yapıldı. Gizli oylama ile gerçekleşen seçim sonunda Denetim Komisyonuna; Şinasi Kabacaoğlu, Hayrettin Çıtlak, A.Vahdet Yenal, Fahri Uzun ve Süleyman Kır seçildiler.

32 maddenin görüşülüp ilgili komisyonlara havale edildiği meclis 9 Ocak Çarşamba saat 14:00’te toplanmak üzere sona erdi

Daha fazla göster

Bağlantılı haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı