GiresunManşet Üstü

“MHP GİRESUN’DA SEÇİME ORTAKTIR”

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Giresun İl Teşkilatı ile Espiye ilçe teşkilatı istişare toplantısı için bir araya geldi.

Espiye İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu sabah kahvaltısında Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum yapmış olduğu açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak enerjimizi 30 Mart’a odakladık. Giresun Belediyesi olmak üzere bütün ilçelerde iddialıyız ve birçok ilçede seçimi kazanacağımıza inanıyoruz, Espiye’de bunlardan biri olacaktır. 30 Mart’a kadar en iyi şekilde çalışacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Giresun’da da seçime ortaktır. Giresun’da bu güne kadar adeta körler sağırlar birbirini ağırladı. Artık bu oyunu bozacağız. İnşallah 30 Mart’tan itibaren perde arkası oyunlar bitecek. 30 Mart, Giresun’un miladı olacaktır; Giresun’a MHP farkını gösterebilmek için gece-gündüz çalışacağız, tüm ilçelerden de aynı gayreti bekliyorum” dedi.

İstişare amaçlı yapılan kahvaltılı toplantıya Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum’un yanı sıra İl Başkanı Ozan Köymen, Merkez İlçe Başkanı Gencağa Şahin, İlçe Başkanı Hüseyin İsmailoğlu, Espiye Belediye Başkan adayı İbrahim Önal, Espiye Kadın Kolları Başkanı Havva Akar’ın yanı sıra İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir