GiresunSiyaset

MHP GİRESUN’DA BAŞA DÖNÜLDÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl ve Merkez İlçe teşkilatları fesh edilerek yenileri kuruldu. MHP eski İl Başkanı ve Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum yeniden İl Başkanlığına getirilirken, Merkez İlçe Başkanlığına ise Selahattin Öksüz atandı.

Konu ile ilgili olarak MHP Genel Merkezinden yapılan ve altında Genel Başkan Devlet Bahçeli ile Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in bulunduğu ilk açıklamada, "Tüzüğümüzün 52 ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye göre, MYK ve Başkanlık divanı tarafından 34. maddeye istinaden yeni teşkilat kuruluncaya il ve merkez ilçe teşkilatları fesh edilmiştir" denildi.

Yine bir müddet sonra yapılan ikinci açıklamada da; İl Başkanlığına Dr. Orhan Erzurum, Merkez İlçe Başkanlığına ise Selahattin Öksüz'ün atandığı bildirildi.  İŞTE YENİ İL YÖNETİM KURULUOrhan Erzurum (Başkan), Ömer Eşgünoğlu, M. Akif Çilesiz, G. Kubilay Yaman, Hüseyin Ekiz, Denizhan Usta, Meral Gülenç, Neşe Ay Solmaz, Fatih Sakal, Müjdat Öz, Gültekin Karaca, Onur Canikli, Murat Yakarışık, Candemir Sarı, Çağrı Güney, Hakan Çayanoğlu, Hamdi Önde, Gençağa Şahin, Ahmet Yılmaz, Abdullah Kaya, Hakkı Çakır, Bekir Altun, Mustafa Bayram, Kamil Tokul, İnan Taşgöz, Fatih Karaca, Ahmet Aydın, Nuri Yazar, H. Gasım Akıllı, Hami Okumuş, Hayrettin Çakır, Mustafa YaramanİLÇE YÖNETİM KURULUSelahattin Öksüz (Başkan), Ahmet Gemici, Aydın Sarı, Burak Konal, Alparslan Özyılmaz, Halit Atmaca, Murat Altın, Kadir Şeker, Özlem Çengel, Hülya Bektaş, Hüseyin Uzer, Şinasi Salbacak, Necmi Hamurcu, Musa Uzun, Erkan Gökçe, Osman Aydoğdu, Ali Yılmaz, Mustafa Ata, Yusuf Eker, Özden Işık, Zahir Şevket Dizdar, Sinan Çakır, Serkan Arık, Şükrü Karakılıç, Yılmaz Türk, Hüseyin şahin, İsmail Abdioğlu, İbrahim Çelebi, İsmail Erzurum, Ercan DevrimPAZARTESİ BASIN TOPLANTISIMHP İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum Pazartesi günü saat 12.00'de İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek durum değerlendirmesi yapacak.Toplantıda İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de hazır 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir