Giresun

MHP GİRESUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN YILMAZ’DAN ‘İTTİFAK’ TEPKİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz, AKP ile Giresun’da ittifak yaptıkları iddialarına sert bir üslupla tepki gösterdi.

“ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜZDEN TAVİZ YOK. HİÇBİR GİZLİ PAZARLIĞIN İÇİNDE DEĞİLİZ”

Yazılı bir basın açıklaması yapan Yılmaz “seçim süreci içerisinde çeşitli spekülasyonlar ve dedikodular olacaktır. Giresun halkımızdan ricamızdır asla itibar etmesinler. Bizler Ülkücü camia olarak duruşumuzdan ve söylemlerimizden asla taviz vermedik. Hiçbir gizli pazarlığın içerisinde olmadık, olmayacağız” dedi.

Başka iller için ittifak görüşmelerinin sürdüğünü, ancak bunun Giresun için sözkonusu olmadığını kaydeden Hasan Yılmaz açıklamasında şunları söyledi: “Bazı çevrelerce Giresun’da Ak Parti ile ittifak yapıldığı iddia edilmektedir. Bu kesinlikle yalan ve iftiradır. Partimiz Giresun’da seçimi kazanacak güçtedir. Bizler güçlü bir ekiple, projelerimizle bu yola çıktık. Kısa süre içerisinde düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile de projelerimizi açıklayacağız”

Yılmaz, partilerine ve kendilerine yoğun bir ilgi olduğunu iddia ettiği açıklamasında, “Giresun’da değişimin tek adresi MHP’dir ve Allah izin verirse 31 Mart akşamı sandıktan zaferle ayrılacağız” ifadesini kullandı.

 

Daha fazla göster

Bağlantılı haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı