Giresun

MHP: CANİKLİ SİLAHLA ŞOV YAPTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Doğankent Belediye Başkan Adayı Haşim Birol Tekin basına tanıtılarak resmen adaylığı açıklandı.

MHP İl Binasında düzenlenen törene MHP MYK Üyesi İsmail Bozalioğlu, Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, İl Başkanı Ozan Köymen, Merkez İlçe Başkanı Gençağa Şahin, Doğankent İlçe Başkanı İsmail Tarı ile yöneticiler ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Ozan Köymen, "Hepimizin bildiği gibi, ülkemiz karanlık bir süreç içerisinden geçmektedir. Cumhuriyet tarihinin en talihsiz dönemi bu hükümet dönemidir" dedi.

"CANİKLİ'NİN TAVRI KENDİ PARTİSİNE YAKIŞIYOR"

AKP Grup Başkanvekili Nurettin Canikli'nin tabanca ile halkı selamlamasını eleştiren Köymen şöyle devam etti; "Canikli geçenlerde bir toplantı esnasında, millettin kendisini çıkardığı vekalet makamı sıfatıyla, aynen kendi partisine yakışır bir üslup sergiliyor ve belindeki silahı ile millete şov yapıyor. Bu milletin vekiliysen eğer, o şovunu milletin malını satana, mülkünü satana, yurdunu bölene yapın da görelim"

"İKTİDAR HESAP VERMELİDİR"

Köymen, "Ülke gündemi rezaletler içerisinde, gözlerimizin önünde, üstelik Alo Fatih skandallarıyla çalkalanmaktadır. Ayakkabı kutularından çıkan fakirin ekmeğinin, Suriye’de dökülen soydaş kanlarının, İmralı canisiyle kurulan şer ittifaklarının, kardeşi kardeşe kırdırma projelerinin, suçsuz, insanları hapse tıkmanın ve canilere hürriyet pazarlamanın hesabını artık bu iktidarda verecektir ve vermelidir" şeklinde konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir