GiresunManşet Üstü

ORHAN ERZURUM İDDİALI KONUŞTU


MHP Giresun Belediye Başkan adayı Orhan Erzurum, Giresun’da seçimin CHP ile AKP arasında geçeceği şeklinde bir algı yaratılmaya çalışıldığını belirterek, “Sorunları bilen buna göre proje üreten, işini ve Giresun'u ciddiye alanda biziz. En geriden yarışa başlayıp, favori duruma gelen de MHP'dir. En iyi meclis listesini oluşturarak kamuoyunun önüne çıkartanda biz olduk. Biz şehri kucaklamak için ekip oluşturduk, rant için değil" ifadelerini kullandı.Bu dönem oylarınızın ziyan olmaması için MHP'ye oy verin" dedi.


 

"BAŞKA PARTİYE OY VERECEK MHP'Lİ YOK"


Erzurum, partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında, seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. MHP üzerinden siyaset yapılmaya çalışıldığını iddia eden Orhan Erzurum, şunları söyledi: “Yok efendim neymiş MHP'liler oy vermeyecekmiş. Çıksın bir tane babayiğit desin ki benim tanıdığım şu partili oy vermeyecek. İsim versinler veremezler.

DSC_3343

Efendim neymiş MHP başka partiyi destekleyecek. Buna ancak kargalar güler. 45 yıllık MHP'ye yön tayin etmek, ne devremülk kalemlerin işi nede rant cazgırlarının işi.

MHP işte burada dimdik ayakta. Tek yumruk, tek ses olarak seçime girmekte. Hem de güçlü ve sehri yönetecek, şehrin sorunlarına çözüm üreten kadrosuyla dimdik ayakta. MHP kadrolarının bu güçlü ve Giresun Sevdası dolu azmini görüpte hazımsızlık yaşayanlara da bir önerim var… Yanımıza gelsinler ben onları tedavi ederim” diye konuştu.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Orhan Erzurum, “Giresun Belediyesiyle ilgili konuşulan iddialar var. Bunları bilemeyiz. Ancak kokular geliyor” dedi.

Erzurum göreve gelirlerse Sayıştay müfettiş çağırıp hesapları inceleteceklerini söyledi. 

MHP adayı oy tahmininde bulunmadı ancak Giresun'da birinci parti olacaklarını iddia etti. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir