Eğitim

MEZUNİYET TÖRENLERİ…

Giresun Valisi Hasan Karahan 2 ayrı Lisede düzenlenen mezuniyet törenine katılarak öğrencilere diplomalarını verdi. 

İlk olarak Güzel Sanatlar ve Spor Lisesindeki mezuniyet törenine katılan Vali Karahan, okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Müdür Yardımcıları ve okul müdürü tarafından karşılandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan töreninin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Niyazi Aydın, Lisenin tarihçesinden ve misyonundan bahsederek, bir eğitim öğretim yılını daha başarıyla sorunsuz bir şekilde bitirmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.Öğrencilerin mezuniyet coşkusunu paylaştıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ta , öğrencilere bundan sonraki yaşantılarında başarılar diledi.

 Konuşmaların ardından başarılı öğretmenlere plaketleri ve mezun öğrencilere diplomaları Sayın Valimiz Hasan Karahan ve Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt tarafından verildi.

Akşam üstü Aksu Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan Vali Karahan, öğrencilerin mezuniyet coşkusuna ortak oldu.

Törenin açılış konuşmasını yapan okul Müdürü Salih Uzun, okulun 6. Mezunlarını verdiğini belirterek bu mutlu günlerini paylaşan katılımcılara teşekkür etti ve öğrencilere üniversite hayatı ve sonrasında atılacakları iş yaşamlarında başarılar diledi.

Konuşmanın ardından öğrencilere diplomaları Sayın Valimiz Hasan Karahan tarafından verildi.

Tören sonrası keplerini havaya fırlatan öğrenciler mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadılar.2014-603-11

Her iki okulda dün gerçekleştirilen mezuniyet törenlerine  Sayın Valimiz Hasan Karahan’ın yanı sıra , İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir