AktüelGiresun

MEHMET EMÜR’DEN SAMİMİ İTİRAF

“İLETİŞİMSİZLİK SEÇİM KAYBETTİRDİ” 

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür,geçen dönem seçim kaybetme nedeni olarak ‘iletişimsizliği”gösterdi. Gazetecilerin önemini kendi üzerinden örnekleyen Emür “bir dönem basınla iletişim eksikliğimiz nedeniyle hizmetlerimizi yeterince duyuramadık, halkımıza ve kamuoyuna kendimizi anlatamadık. Bunun bedelini de seçim kaybederek ödedik”diye konuştu. 

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gazetecilerin bu anlamlı gününü tebrik eden ve katılımları nedeniyle teşekkür eden Emür,”.Biz ekibimizle birlikte ilçemize güzel hizmetler yapıyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizi halkımıza ve kamuoyuna duyuruyorsunuz. Siz çalışmalarımızı gündeme taşımadığınız sürece bizim için hiç bir anlamı yok. Bir abiniz, bir kardeşiniz olarak sesimizi duyurduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ” dedi.

Konuşması sırasında özeleştiri de yapan Başkan Emür, ” .Üçüncü seçimde ise halkımızın büyük desteği ile tekrar göreve geldik.Hepinize desteğiniz ve yakın ilginiz nedeniyle bir kez daha teşekkür etmeyi görev biliyorum. Biz de belediye olarak her zaman sizin yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Başkan Mehmet Emür’ ün toplantıya çalışan, çalışmayan ayrımı yapmamaya özen göstererek herkesi davet etmesi ise takdirle karşılandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir