GiresunManşet Üstü

MECLİS VEDA İÇİN TOPLANDI

1999 yılında yapılan yerel seçimle oluşan Giresun Belediye Meclisi, son toplantısını yaptıı.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu yaptığı veda konuşmasında, üyelere teşekkür etti. Aksu, “Acısıyla tatlısıyla 5 hizmet yılını geride bıraktık. Bu süreçte bir tatsızlık yaşamadık ama yine de bir sülçi lisan ettiysek özür dilerim. Hepimizin ortak paydası Giresun. Bu şehir için, halkımızın menfaatlerini gözeterek çalıştık. Daha güzel bir Giresun yaratmak için mücadele ettik. Kararlarımızın %90’ınını oy birliğiyle almamız hepimizin bu şehir için iyi şeyler düşündüğünün göstergesidir. Sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duydum. Hepinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar, mutluluklar dilerim.” Dedi.

3ve2r8x4p8ahn215k82i7w

AKP Grubu adına bir konuşma yapan meclis üyesi Sabri Öztürk ise, “Bu dönem, faydalı işlere sürekli kafa yoran bir meclis dönemi oldu. Zaman su gibi akıyor. 5 yıl önce heyecanla başladığımız görevimizi tamamladık. Tabi ki görüş ayrılığı oldu, olacaktır da…Ama saygıyı elden bırakmadık. Bu süreçte kırdığımız üzdüğümüz arkadaşlarımız varsa affola. Hepinize grubum adına teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dilerim.” Şeklinde konuştu.

Toplantının sonunda Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, meclis üyelerine 5 yıllık görev süreleri boyunca sergiledikleri özverili çalışmalardan ötürü birer teşekkür plaketi takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir