Giresun

Lunaparktaki kazada ölen polis memuru Sinem için tören düzenlendi (Görüntülü Haber)

Giresun’da lunaparkta eşi ve iki arkadaşlarıyla birlikte bindikleri oyun treninin raydan çıkması ve yüksekten düşmesi sonucunda hayatını kaybeden Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı Sinem Gülşen Dilekçe için Giresun Valiliği önünde bir tören düzenlendi.

Törene genç polis memurunun ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Giresun Valisi Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden ile polis memurları, askeri yetkililer ve vatandaşlar katıldı.

Lunaparktaki kazada ölen polis memuru Sinem için tören düzenlendi (Görüntülü Haber)Törende aynı kazada yaralanan Dilekçe’nin eşi Özel Haraket Şube Müdürlüğünde görevli polis Memuru Samet Dilekçe ayakta durmakta zorlandı.

Lunaparktaki kazada ölen polis memuru Sinem için tören düzenlendi (Görüntülü Haber)

İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, burada yaptığı konuşmada, “Bugünkü kaybımızın biz meslektaşlarına, sevenlerine verdiği acı tarifsizdir. Her ölüm büyük bir acıdır ancak, bazı ölümlerde yüreğimizdeki acıyı tarif etmek mümkün değil. Gencecik yaşında kaybettiğimiz Komiser Yardımcımız Sinem Gülşen Dilekçe’nin vefatı da böyle tarifsiz bir acıyı yaşattı bize. Başta ailesi, yakınları ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum.” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi ve ardından Sinem Gülşen Dilekçe’nin naaşı meslektaşlarının omuzlarında taşınarak son yolculuğu için memleketi Ordu’nun Kumru liçesine uğurlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir